На проспекті Злуки обмежать рух транспорту

07/08/2018 0
Розмір тексту:

Підвищений пішохідний перехід облаштують на проспекті Злуки поблизу магазину «Універсам». На цій ділянці дороги є два нерегульовані пішохідні переходи. І на одному з них часто трапляються аварії за участі пішоходів. Тому вирішили встановити там підвищений перехід.

Роботи із його встановлення розпочнуть 9 серпня. Тому рух автотранспорту на ділянці від транспортної розв’язки Збаразька – Злуки – Промислова – Текстильна – Енергетична в напрямку транспортної розв’язки вулиць Злуки – Тарнавського – Коновальця – Галицька обмежать для проведення ремонтних робіт. Відповіде рішення прийняли під час чергового засідання виконавчого комітету.

– Ця аварійна ділянка розташована між двома густонаселеними житловими районами, – каже Владислав Стемковський, заступник міського голови. – Там активний рух пішоходів, з обох сторін проспекту є зупинки громадського транспорту, і це місце концентрації ДТП за участі пішоходів. Тому пропонуємо там зробити підвищений перехід, була розроблена проектно-кошторисна документація, кілька разів її узгоджували з нашими комунальним транспортними підприємствами. Він буде таким же як на вулиці Білецькій, але це перший підвищений пішохідний перехід на центральній дорозі з рухом тролейбусів. Матиме трохи іншу конструкцію, щоб могли проїхати низькопідлогові тролейбуси, але все рівно забезпечуватиме примусове гальмування транспорту і підвищить безпеку пішоходів. У зв’язку із встановленням переходу частково дорога буде перекрита по смугах з 9.08 до 25.08. Можливо, завершимо усі роботи швидше.

Ольга Трач

Фото автора

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...