На прощі у Зарваниці з молоддю дискутуватимуть про трудову міграцію

09/07/2018 0
Розмір тексту:

Загальноукраїнська проща до Зарваниці відбудеться в кінці цього тижня, 14-15 липня. Серед десятків тисяч паломників у ній візьме участь й багато молоді. Саме для цієї категорії прочан організатори підготували особливу програму.

У суботу, 14 липня о 16.00 відбудеться традиційна зустріч, якої з нетерпінням чекає не тільки молодь, а й вище духовенство. З повчальним словом до молодих людей звернеться Блаженніший Патріарх Святослав. Унікальність такої зустрічі в тому, що слухачі можуть поставити запитання, які їх турбують, безпосередньо главі своєї церкви. Підготували для молоді й новинку – дискусійну платформу.

– У рамках творення єдиного молодіжного простору на прощі, а також роздумуючи над актуальними проблемами молоді, хочемо створити дискусійну платформу у форматі відкритого університету, – розповів отець Роман Демуш, член оргкомітету. – Цього року вперше комісія у справах молоді нашої Архиєпархії у співпраці з громадською організацією «Зарваницька ініціатива» започатковує так звані Зарваницькі зустрічі. У світлі послання праведного Митрополита Андрея Шептицького «Як будувати рідну хату» щороку у дискусії порушуватимуться різні проблематики молоді. І цього року ми дискутуватимемо над проблемою трудової міграції молоді з України, молоді, яка виїжджає з України і не повертається. До участі в дискусії запрошені різні спікери і представники різних громадських молодіжних організацій. Ця зустріч відбудеться після зустрічі Блаженнішого Святослава з молоддю, о 18.00 на території молодіжного духовного центру у Зарваниці.

А пізно ввечері, приблизно о пів на першу ночі, після походу зі свічками та молебню, на співочому полі розпочнеться духовно-мистецька програма для молоді. Спочатку перед молоддю виступить Владика Михаїл Бубній, екзарх Одеський. А особливістю музичної частини стане те, що в ній візьмуть участь християнські музичні колективи усіх духовних семінарій України. Розважатиме молодь гурт «МетаНоя» з Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, гурт «Попри все» зі Львова, Духовий оркестр студентів Львівської духовної семінарії Святого духа, студенти Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого, Маленький хор Василія Великого з Києва, гурт «Тріода».

Ольга Трач

Фото автора

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...