В електронній торговій системі Прозорро.Sale оголошено два онлайн аукціони з продажу окремого майна ДП «Укрспирт».

Лот 1 – Окреме майно Мишковицького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт“, що складається з 333 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна. Місце розташування: Тернопільська область, Чортків, Незалежності, 45 А.

Аукціон призначено на 09.03.2022 року. Строк прийняття пропозицій закінчується 08.03.2022 року о 20.00.

Початкова ціна продажу – 3039717,95 грн. (без ПДВ)

Лот 2 – Окреме майно Марилівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт” за адресою : Тернопільська область, Чортківський район, с-ще Нагірянка, вул. Заводська, 1; Тернопільська область, Чортківський район, с-ще Нагірянка, вул.Грушевського (вул.Гагаріна Ю.), 41. Перелік складається з 1518 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна.

Аукціон призначено на 28.02.2022 року. Строк прийняття пропозицій закінчується 27.02.2022 року о 20.00.

Початкова ціна продажу – 52100868,74 грн. (без ПДВ)

Організатором аукціону виступає Регіональне відділення Фонду державного майна по Івано – Франківській, Чернівецькій та Тернопільський областях.

Продаж майна відбувається відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу.

Прийняти участь в онлайн аукціоні з продажу об’єктів малої приватизації можуть як фізичні особи так і юридичні. Вимоги до учасників електронного аукціону визначені ст. 8 та 14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Взяти участь в онлайн аукціонах можна шляхом реєстрації на одному із акредитованих майданчиків, перелік яких міститься на сайті Prozorro.sale. Однією з умов електронного аукціону з продажу об’єктів малої приватизації є оплата внесків – реєстраційного (наразі це 1300 грн.) та гарантійного (10% від стартової ціни лоту). Лише після сплати внесків та виконання інших вимог передбачених умовами онлайн аукціону, акредитований майданчик через який зареєструвався учасник допускає такого учасника до аукціону.

Покрокова інструкція – Як взяти участь в електронному аукціоні.

Електронний аукціон проводиться в реальному часі в режимі онлайн. Інформація про кожного з учасників є анонімною та відкривається лише по завершенню аукціона. Аукціон триває 3 раунди в кожному з яких надається по 3 хвилини для учасника. По завершенню аукціона система автоматично визначає переможця з найвищою ціновою пропозицією.

Більш детально про аукціони з продажу об’єктів малої приватизації читайте в нашому матеріалі «МАЛА ПРИВАТИЗАЦІЯ – продаж державного та комунального майна». В цій статті Ви дізнаєтесь, які об’єкти відносяться до малої приватизації, як взяти участь в електронному аукціоні та, що потрібно знати переможцю аукціону.

Нагадаємо, що з моменту старту приватизації спиртової галузі в системі Прозорро.Продажі продано 30 спиртових підприємств на суму понад 1,7 млрд. грн.

Компанія EZakupivli  – юридична компанія, що спеціалізується в сфері публічних закупівель, та супроводу угод купівлі – продажу майна на онлайн аукціонах Прозорро.Продажи та СЕТАМ. Фахівцями компанії за останні 4 роки прийнято участь понад 700 онлайн аукціонах з купівлі-продажу різного типу майна. Отриманні теоретичні знання та практичний досвід дає можливість збільшити потенційним покупцям шанси на перемогу в аукціоні. 

На платформі EZAKUPIVLI можна переглянути Актуальні лоти, що об’єднує всі електронні аукціони Prozorro.продажі та СЕТАМ. Зручна система фільтрів та простий інтерфейс допоможуть Вам швидко та легко знайти необхідне майно. За більш детальною інформацією щодо участі в електронних аукціонах звертайтесь за телефонами: 0672153999 та 0678279991.