На оздоровлення дітей на Тернопільщині спрямують понад шість мільйонів гривень

14/06/2018 0
Розмір тексту:

Більше сотні дітей пільгових категорій сьогодні відправили до дитячого пансіонату «Лісова пісня» міста Борщева. Їхній відпочинок фінансуватимуть з обласного бюджету. А загалом на оздоровлення дітей краю цього року спрямують більше шести мільйонів гривень.

Сезон табірного відпочинку стартував у тернопільських школярів 1 червня. Загалом в області запрацювало 294 дитячих табори, серед них – десять стаціонарних заміських закладів.

«На проведення оздоровчої кампанії з обласного бюджету було виділено 6 млн. 480 тис. грн.. За ці гроші ми будемо оздоровлювати в першу чергу дітей пільгових категорій. Також на оздоровлення дітей будемо залучати кошти об’єднаних територіальних громад. В першу чергу буде забезпечено оздоровлення дітей пільгових категорій. Обов’язково будуть забезпечені відпочинком діти учасників АТО», – каже начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний.

Загалом різними програмами відпочинку планують охопити понад шістдесят тисяч школярів області. Загальна кількість дітей шкільного віку на Тернопільщині – 120 тисяч. Вони зможуть відпочивати у пришкільних, прицерковних і мовних таборах.

До слова, вартість перебування у стаціонарному оздоровчому закладі краю: в середньому 300 гривень за добу.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...