На одній з вулиць у центрі Тернополя перекриють рух

11/04/2018 0
Розмір тексту:

Капітальний ремонт другої частини дороги на вулиці Шашкевича розпочнуть з наступного тижня. З цієї причини проїзд нею буде обмежено. Ремонтні роботи триватимуть з 16 квітня до 31 травня. Відповідне рішення прийняли під час засідання виконавчого комітету 11 квітня.

Минулого року капітально відремонтували частину дороги від Живова до Танцорова, а тепер робитимуть відрізок від Танцорова до Руської.

– Це перехідний об’єкт, – зазначив Олег Соколовський, начальник управління житлово-комунального господарства та екології. – Дорожнє покриття на вулиці Шашкевича вже сильно зношене і потребує не тільки заміни асфальту, а повної заміни дорожнього одягу. Минулого року ми відремонтували частину цієї дороги, а тепер продовжимо ремонт. У процесі ремонту замінимо також усі наявні там комунікації на нові. На капітальний ремонт цієї частини вулиці Шашкевича виділено три мільйони гривень.

Після ремонту дорожнього покриття заплановано відремонтувати і тротуари на вулиці Шашкевича. Для цього вже готова документація, але необхідно ще уточнити кошторис витрат.

Ольга Трач

Фото автора

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...