Міст через залізничну колію на вулиці Бродівській частково перекриють для руху автотранспорту у зв’язку з ремонтом. Там ремонтуватимуть деформаційні шви та дорожнє полотно. Рух транспорту буде перекрито з 15 жовтня до 15 листопада. Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради 15 жовтня.

Бродівська, міст– На цьому мосту незадовільний стан дорожнього покриття та деформаційного шва, – розповів Владислав Стемковський, заступник міського голови. – У місцях з’єднання монолітних плит, з яких вибудувано міст, з часом утворюються щілини, оскільки там асфальт тримається гірше, ніж на інших ділянках дороги. Цей та інші мости, які проходять над залізничними коліями, давно вже потребують капітальних ремонтів. Але на це необхідно десятки мільйонів гривень. Тому наразі тільки ремонтуємо деформаційні шви і замінимо асфальтове покриття. Рух на час ремонту перекриватимемо частково. Спочатку будуть ремонтувати дві смуги з одного боку, а дві залишаться для проїзду транспорту, а потім – дві інші.

В управління державтоінспекції затвердили схему руху під час проведення ремонту моста та встановили відповідні дорожні знаки. Такий же ремонт триває і на іншому шляхопроводі на вулиці Промисловій, який веде до «Епіцентру».

Ольга Трач