Від сьогодні на автошляху «Тернопіль-Львів-Рава-Руська» патрульні за допомогою приладу TruCAM перевірятимуть швидкість руху. Прилад працюватиме в автоматичному режимі. На узбіччях дороги встановлені спеціальні дорожні знаки, які попереджатимуть водіїв про фіксацію швидкості дорожнього руху.

Сьогодні – перший день використання приладу TruCAM на території Тернопільської області. Відтак водіїв не штрафуватимуть, а лише проводитимуть з ними профілактичні бесіди. А від завтра на порушників чекають штрафи за перевищення швидкості.

«Прилад TruCAM працюватиме в автоматичному режимі. Обслуговуватиме дорогу національного значення М09 . Це дорога «Тернопіль-Львів-Рава Руська».  Зокрема, на цій ділянці найчастіше трапляються ДТП з травмованими.  Трапилося 53 ДТП, 7 осіб загинуло», – повідомив на брифінгу начальник Патрульної поліції Тернопільщини Богдан Шевчук.

У Патрульній поліції пояснюють: відеоспостереження працюватиме з узбіччя дороги, де буде припаркований службовий автомобіль з включеними проблисковими маяками синього кольору.

Нагадаємо, відповідно до частини 1 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год – тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень; згідно частини 3 статті 122 КУпАП – перевищення швидкості більше як на 50 км/год – передбачає штраф у розмірі 510 гривень.

Софія Романська

Фото vinbazar.com