У Яворівському районі інвестор із Монголії планує спорудити сучасний сміттєпереробний завод. Нове підприємство унікальне тим, що не спалюватиме відходи. Все сміття після сортування перетворюватимуть на біогумус каліфорнійські хробаки. Ця технологія дасть змогу переробляти не лише нові відходи, а й дозволить розробляти старі сміттєзвалища», – повідомив заступник голови облдержадміністрації Володимир Губицький після зустрічі з представником інвестора.

«Інвестор планує спорудити завод, який буде здатним переробити сміття з усієї області, – розповів заступник голови ОДА. – Загальна вартість проекту, що включає спорудження самого підприємства та закупівлю спецтранспорту, становить близько 120 мільйонів євро».

За його словами, ПП «Арат» уже має земельну ділянку на території технологічного комплексу ДГХП «Сірка». Крім цього, розроблений відповідний проект підприємства і до кінця  жовтня мають надійти перші кошти від інвестора.

Редакція ZZ переадресовує цього листа усім кандидатам у мери, які полюбляють дешевий піар. Буде, що розказувати людям цілий місяць.