У Львівській області за сім місяців цього року випуск промислової продукції в області зменшився на 0,3% (у січні-липні 2009р. порівняно з січнем-липнем 2008р. зниження становило 24,8%).

Про це ZAXID.NET повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській For області.

За вказаний період промислові підприємства області реалізували промислової продукції на 12,5 млрд грн. У цьому обсязі 75,4% займала stress продукція переробної промисловості. Частка добувної промисловості у загальнопромисловому обсязі реалізації становила 5,4%, підприємств з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води – 19,2%.

Скоротили обсяги продукції підприємства з виробництва та розподілення електроенергії (на 13,8%), водночас наростили обсяги підприємства добувної (на 3,3%) та переробної (на 2,4%) промисловості.

Однак обсяг виробництва у добувній промисловості зріс на 3,3%. Більше випущено вугілля готового, торф’яних брикетів і напівбрикетів, видобуто більше природного газу та пісків. На wholesale nfl jerseys підприємствах переробної промисловості обсяг продукції збільшився на 2,4%.

На підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів у січні-липні 2010р. відносно січня-липня 2009р. випуск продукції збільшився на 8,1%. Зростання відбулось за рахунок збільшення виробництва ковбасних виробів, свинини, фруктових та овочевих соків, крупи, вершкового масла, води мінеральної газованої, пряників і аналогічних виробів, cheap nfl jerseys солодкого печива, кави та замінників кави, кондитерських виробів з цукру, включаючи білий шоколад, олії.

Разом з тим, менше вироблено кисломолочного сиру, вершків, молока, кисломолочних продуктів, жирних сирів, свіжого м’яса і субпродуктів свійської птиці, яловичини і телятини морожених, борошна, макаронних виробів, хлібобулочних виробів, горілки та міцних спиртових напоїв, джемів, желе фруктових, шоколаду, пива.

У легкій промисловості після кількох місяців збільшення обсягу продукції знову відбулося зменшення – у січні-липні 2010 року порівняно з відповідним періодом 2009р. – на 3,3%.

Підприємства з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів, у січні-липні 2010р. відносно січня-липня 2009р. збільшили випуск продукції на 17,9%. Зросло виробництво клеєної cheap jerseys фанери, деревостружкових плит, деревини, уздовж розпиляної чи розколотої, піддонів дерев’яних, дерев’яних вікон, дверей, їх рам, струганого шпону, дерев’яного щитового паркету.

За вказаний період на 32,7% зменшились обсяги продукції на підприємствах целюлозно-паперового виробництва. Скоротилось виробництво паперу та картону, зошитів, коробок, ящиків та сумок з гофрованих та негофрованих паперу чи картону. Зменшилось друкування газет та журналів різної періодичності, книг. На підприємствах з виробництва продуктів нафтоперероблення випуск продукції знизився на 13,5%. Знизились обсяги первинної переробки нафти. Скоротилось виробництво газойлів (палива дизельного), мазутів паливних важких, бензину моторного, проте збільшився обсяг виробництва бітуму нафтового і сланцевого.

На 11% скоротився обсяг продукції на підприємствах з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції. Менше, ніж у січні-липні 2009р., виготовлено цементу, блоків та цегли з цементу, штучного каменю чи бетону, вапна, плит, плиток, черепиці та аналогічних виробів з цементу, бетону чи штучного каменю, керамічної цегли, бетонних сумішей готових для використання.

Водночас більше вироблено сумішей будівельних та бетонів (сухих), елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю.

У машинобудуванні у січні-липні 2010р. відносно січня-липня 2009р. обсяг продукції збільшився на 10,4%. Зростання відбулося за рахунок нарощування виробництва верстатів для оброблення дерева, ламп електричних, обприскувачів тракторних, телевізорів, світильників електричних, електродвигунів та генераторів змінного струму, трансформаторів електричних.

Разом з тим скоротилось виробництво автобусів, машин та устаткування спеціального призначення, апаратури електричної низьковольтної та високовольтної, приладів та апаратури для автоматичного регулювання та керування, пристроїв Onion для подрібнення харчових продуктів, міксерів та соковижималок, лічильників для рідин.

На підприємствах з виробництва та розподілення електроенергії обсяг продукції у січні-липні 2010р. відносно січня-липня 2009р. зменшився на 13,8%. cheap jerseys China Менше вироблено електроенергії, проте збільшилося виробництво теплоенергії.