Не думали двоє молодих людей про наслідки своїх вчинків, аж поки в ізоляторі не опинилися. Тепер часу для роздумів достатньо, та чи не запізно?

Як розповів перший заступник начальника Шумського райвідділу внутрішніх справ Валерій Музиченко, двох вісімнадцятирічних жителів села Людвищі затримали за підозрою у незаконному заволодінні транспортним засобом, що належить їхньому односельчанину.
У молодому організмі енергії – через край. А куди ж її спрямувати, якщо не працювати і не вчитися. Тож парубки тільки й очікували нагоди, аби перехилити чарчину – другу. Того вечора також було весело. Ще більше адреналіну додавали гонки на мотоциклі. А тут, як на зло, пальне закінчилося. За ним і пішли на сусідське подвір’я, знаючи, що господар має «Жигулі». Аби не шуміти, вирішили викотити автівку за ворота, а там витягнути з бака бензин. Проте плани парубків змінилися, коли побачили не тільки відімкнені двері легковика, а й ключі в замку запалювання.
Не маючи жодних навиків керування таким видом транспорту, зловмисники змогли лише завести двигун, а от ввімкнути фари освітлення так і не здогадалися. Як результат, через декілька метрів «Жигулі» опинилися у рові. На шум вибігли односельчани, хтось повідомив господаря, а той звернувся до правоохоронців.
Викрадачі зуміли непомітно втекти з місця пригоди. Проте вже наступного ранку довелося давати пояснення правоохоронцям.
Підозрюваних затримали. Проти них порушена кримінальна справа, повідомляє сайт УМВС