Село Раштівці Гусятинського району , яке розташоване у мальовничих Медоборах, відомо не лише гостинними , працелюбними селянами.

язичники з Тернопільщини люблять побігати голякаРаштівці – місце тривалого протистояння між віруючими місцевих християнських конфесій та неоязичницьким утворенням – Родовим Вогнищем Слов’янської Рідної Віри, яке декілька років самовільно будує тут власний Духовний центр, під орудою Волхвів подружжя Володимира та Елли-Лади Куровських.

 Причин для обурення місцевих жителів багато. Періодично воно перетворюється у справжні бойові дії, які порушують мирне життя громадян, створюють соціальне напруження в регіоні.

 Хто вони – ці «вогнищани», чому воюють проти всіх?

 Родове вогнище – пояснює їхній офіційний літопис – це Духовний Всесвіт й Духовна Держава Русинів, яка повстала аби створити на основі українського, російського , білоруського та інших слов’янських народів великий й могутній Рід Русі». Мета створення «Духовної держави» – це не лише розуміння побудови єдиного з’єднання вірних у релігійній площині. Це цілком реальне намагання створення нової держави на території України.

 Так у жовтні 2009 року до Президента України та всіх офіційних владних структур надійшов пакет документів за підписом «Божою Благодаттю Волхв Великого Князівства Руська Земля Титульного Суверенного Народу України Сварога Володимира Віталійовича. Він же Волхв РВ РПВ Володимир Куровський. В них повідомляється «Про створення та діяльність екстериторіального теократичного організаційно-правового утворення корінного народу України – Руська Земля Титульного Суверенного народу України.» Офісом новоствореної держави в документах вказано село Раштівці вулиця Центральна буд.245. Таким чином, Раштівці , попри все державне законодавства України перетворилося в столицю повстанців, такі собі «нью васюки».В документах повідомляється про створення відповідних державних структур, а саме: правління, суду, дипломатичного корпусу, та інших… Було розроблено власний бюджет, система самозахисту і самозабезпечення. Нова влада надрукувала паспорти й почала надавати громадянство всім задіяним до загальної справи одновірцям.

 Тобто , на території України колом рідновірів-вогнищан організовано нове державне утворення, яке «повстало» проти волі багатомільйонного українського народу. Тим часом, на спірній території з місцевою християнською конфесією, в селі почалося будівництво трьох поверхового Міжнародного Духовного центру, в якому запрацювали декілька платних учбових закладів, самовизначених в ранг академій.

 Наприклад дитяча академія «Віда», яку створила і патронує Волхвиня Лада. Волхвиня Лада, «в миру» – Елла Вільгельмівна Якимів-Куровська дружина та поплічник у справах духовного лідера РВРПВ, Верховного Волхва України Володимира Куровського, веде активну роз’їзну пропаганду так званих слов’янських ведичних практик з власної подачі, пише книги про виховання і відновлення родових традицій, охоче дає інтерв’ю у ЗМІ.

 У слов’янський міфології богиня Лада – богиня кохання. Волхвиня Лада – жриця любовної магії. Свою майстерність в галузі кохання, крім книг та ЗМІ, викладає в дитячий академії « Віда», яка була створена у 2009 році, разом з її ректором Оріяною Магур, фахівцем в галузі чарівництва сексуальної магії та любовних приворотів. Програма академії включає різноманітні елементи фольклору, магії , окультизму – дітей вчать виготовленню чаклунського зілля, вправам медитації, спілкуванню з деревами, рослинами та тваринами.

 Такого роду навчання нашпиговане регламентними молитвами, ритуальним шаманізмом, екстрасенсорною практикою, жорстким засвоєнням бойових мистецтв. Серед окультних практик заговори – привороти на кохання – небезпечний вид магії. Його застосування є пряма шкода особистості, насилля над людиною, він є каталізатором багатьох хвороб, соціальної деградації, засіб знищення сімейних відносин. В результаті вдало виконаного ритуалу кардинально змінюється поведінка особи. Ознаками маніпуляції свідомістю потерпілого є депресія, апатія, зловживання алкоголем, наркотиками, немотивована агресія, втрата інтересу до життя, родини, розрив сімейних стосунків, доволі часто кінцевим результатом становиться суїцид – самогубство людини. Такого роду вплив на людину дає виключно негативний результат для обох його учасників, та недосвідчену людину, яка легковажно його задіяла при нагоді. Це добре відомо окультним вчителями, що розповсюджують таку злочинну науку серед неповнолітніх учнів, які за дитячими уподобаннями казкового світу мріють стати кіношними Гарі Потерами. Викладачі академії – психологи та екстрасенси стверджують, що таким чином вони підготовлюють учнів до дорослого життя. Більшість юних чаклунів – діти самих рідновірів, але кількість неповнолітніх відвідувачів зростає. Останнім часом, сюди звозять дітей з інших регіонів України, Росії, Білорусії .Разом з цим зростає тривога за стан психічного здоров’я дітей завдяки небезпечним окультним втручанням в їхню свідомість.

 По суті, Раштівський учбовий комплекс: дитяча академія «Віда», разом з академіями «Родосвіт» та «Віровідання» – штампує відьмаків й відьом, чаклунів та екстрасенсів – бойовиків, легіонери якого будуть втілювати в життя ідею нового царства родинного підряду династії Куровських. Священнослужителі різних конфесій вже давно б’ють у дзвони з цього приводу. За відгуками фахівців-релігіознавців Раштівське утворення рідновірів – вогнищан РВ РПВ має всі загальні ознаки тоталітарного, релігійного культу, несе в суспільство напруження, агресію й суперечки. Чи потрібна нам на Тернопільщині така релігійна структура, робити висновки нам ?…

Гусятин.com.ua

На фото: язичники під час ритуалів люблять побігати голяка