хабар директор чиновникПрацівники обласного управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили ще одного посадовця, який вимагав хабарі.

До директора Заліщицького комунального підприємства звернувся приватний підприємець з проханням надати йому в оренду складське приміщення. Чоловік планував облаштувати склад для зберігання автомобільних шин.Посадовець погодився, зазначивши при цьому, що питання оренди він мусить узгодити в Тернопільській обласній раді.
Коли підприємець вдруге зустрівся з посадовцем, той повідомив, що погодження оренди має бути проведене на конкурсній основі, тому доцільніше буде укласти договір відповідального зберігання майна. Свій підпис під документом чиновник оцінив у три тисячі гривень. Лише за такої умови підприємець зможе використовувати приміщення.
Через декілька днів посадовець у службовому кабінеті отримав бажану готівку та підписав необхідну документацію. Працівники міліції задокументували дії посадовця, вилучили грошові кошти, які той вимагав.
За ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 368 Кримінального кодексу України, прокуратурою району порушено кримінальну справу. Триває розслідування, повідомили у ВЗГ УМВСУ в області.