Багато феєричних вражень та позитивних емоцій обіцяють організатори для гостей фестивалю. З допомогою різнопланової музики вони планують об’єднати представників різних субкультур.

Новий рок-фестиваль “Фаза” пройде вперше у Тернополі у ЦДМІ ім. Довженка, що на вул. Злуки, 45. Розпочнеться він 21 жовтня о 17.00. На нього запросили аж вісім гуртів, три з яких тернопільські, – повідомляє “20 хвилин”.

– Гурти підбирали так, щоб були представлені різні напрямки року, – розповідає один з організаторів концерту Ростислав Плахцінський. – На концерті буде панк та поп-панк, буде гурт, який грає готику. Виступатимуть музиканти, які виконають легке для вуха інді, й одночасно будуть гурти-виконавці важкого дезкору. Відбирали спеціально різнопланові гурти, щоб кожен знайшов те, що йому подобається. Причому шукали найкращі колективи, які грають рок у своєму напрямку.

– Ми запросили гурти не лише із Тернополя, а з районів та інших областей, – каже голова організаційного комітету Тернопільського міського рок-клубу Ярослав Вересак. – До нас приїдуть гурти “Оратанія” зі Львова, “Фабула” з Херсону, Sun Eclipse з Вінниці, ForceOut із Золочева та “Медовий полин” з Борщева. Ми сподіваємося, що все пройде класно і гості фестивалю отримають безліч позитивних емоцій та феєричних вражень.

Окрім приїжджих музикантів, на сцені виступлять і тернопільські гурти Azgard, Nameless та Marigold.

Концерт пройде не у кінозалі зі стільцями, а у фойє на першому поверсі. Тому можна буде досхочу пострибати під музику всім.

– Цікаво, що один з хетлайнерів концерту – гурт “Медовий полин” – на нашому фестивалі презентує свій новий альбом, – розповідає Ростислав. – Тому шанувальники гурту можуть вперше послухати нові пісні.

Згодом організатори планують провести ще один фестиваль. Його запланували на грудень. На фест хочуть запросити музикантів із Чехії та Білорусі.

Триватиме концерт до 23.00. Квитки коштують 30 гривень. Однак людям з інших міст, які покажуть квитки на автобус чи поїзд, зроблять знижку. Також знижку отримають ті, хто матиме спеціальний флаєр.

– Таких флаєрів у нас ще залишилось близько сотні, – каже пан Вересак. – І найближчим часом ми плануємо їх розповсюдити. Але де саме ми їх роздаватимемо – таємниця.

Отож тернополяни ще мають можливість отримати знижку, якщо потраплять у потрібний час у потрібне місце.