Приватний дитячий садочок та центр реабілітації облаштують у приміщенні на вулиці Кривоноса, 7а.

Рішення «Про укладення договору оренди майна комунальної власності» прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету 20 листопада.

На попередньому засіданні виконкому, 14 листопада, в додаток до рішення виконавчого комітету від 9 квітня 2019 року № 351 «Про затвердження протоколу електронного аукціону та надання в оренду майна комунальної власності» внесли зміни та виклали його у новій редакції. Заступник начальника управління освіти і науки Ірина Сум пояснила, що є звернення орендаря, з яким підписана угода оренди нежитлового приміщення за адресою Кривоноса, 7а під облаштування приватного дошкільного закладу. Оскільки в даному закладі будуть перебувати діти, які мають порушення опорно-рухового апарату, то він просить розширити мережу і прописати у рішенні не тільки розміщення приватного дошкільного закладу, а й центру реабілітації. Після цього міська рада уклала з товариством договір оренди майна комунальної власності.

– Враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю «ПАКО ЛТД», просимо укласти з ним нотаріально засвідчений договір оренди на нежитлову будівлю комунальної власності за адресою:  Кривоноса,7а, загальною площею 937 квадратних метрів на відповідний термін для використання під розміщення приватного дошкільного закладу, центру реабілітації, – зачитала проект рішення Ольга Похиляк, начальник управління освіти і науки. – Це мікрорайон «Дружба», де є потреба в такому дошкільному закладі і для здорових, і для дітей з інвалідністю, і ми будемо задоволені, що зможе розвантажитися мікрорайон, коли буде цей заклад введений в експлуатацію.

Міський голова Сергій Надал наголосив, що там не будуватимуть багатоквартирний будинок чи щось інше. Там буде дитячий садочок, в тому числі для дітей з вадами опорно-рухового апарату. На його думку, це буде перший і кращий проект не тільки в Тернополі, а й в Україні.

Ольга Трач