Дві вулиці у Тернополі розпочнуть ремонтувати 29 та 30 червня. Через це рух транспорту на них частково перекриють.

Із 29 червня до 29 липня триватимуть ремонті роботи на дамбі Тернопільського ставу в районі шлюзного моста. Із 30 червня до 18 липня ремонтуватимуть вулицю Микулинецьку: від транспортної розв’язки на Об’їзній в напрямку ВАТ «Ватра». Тендер на ремонт на цих двох вулиць, як зазначив начальник управління ЖКГ Микола Лесів, виграло товариство «Технобудцентр».

Щоб сильно не ускладнювати рух транспорту на цих вулицях, ремонтуватимуть їх по смугах. Поки на одній частині триватиме ремонт, другою можна буде їхати. Дамбу Тернопільського ставу необхідно капітального відремонтувати повністю. Вартість її ремонту майже 30 мільйонів гривень. Підтвердження того, що кошти на умовах співфінансування будуть виділені з Фонду регіонального розвитку немає, тому наразі ремонтуватимуть тільки міст. На це з міського бюджету виділили півтора мільйона гривень.

Зараз бруківка в частині шлюзного мосту має значні прогини, і їх необхідно ліквідувати. На мості знімуть дорожнє покриття аж до плит і старі плити замінять на нові. Після цього дорожній одяг відновлять. Капітальний ремонт цього мосту здійснять вперше за останні 20 років.

Ольга Трач

Фото автора