Пляжі тернопільського ставу особливо переповнені під час вихідних. Найбільше відпочивальників на Дальньому пляжі. Тернополяни не лише засмагають, а й купаються у ставі. Хоча нещодавно епідеміологи заявили, що у воді вміст кишкової палички перевищує норму у два рази.

Тернополянка Галина Романюк улюбленим місцем відпочинку називає Тернопільський став. Жінка приходить на Дальній пляж разом з дітьми, застереженням санепідслужби не переймається.

«Я щороку відпочиваю на Дальньому пляжі. Буваємо тут по кілька разів на тиждень. А чи безпечно? Думаю так. На пляжах коло моря теж немало порушень. Думаю, бактерії скрізь є. Мої діти хочуть до води. І мені теж там подобається. Пляж цілком нормальний, та й вода на початку літа небрудна. Людей тут дуже багато. Думаю, ці застереження – це ще не дуже серйозно», – каже пані Галина.

В обласній санепідслужбі відзначають: купатися у Тернопільському ставі не заборонено. Фахівці лише застерігають щодо небезпеки, а також вкотре нагадують про перевищений вміст кишкової палички у воді.