Сьогодні, 3 лютого, талановитому телеведучому, журналісту, шоумену і продюсеру, нашому земляку Ігорю Пелиху виповнилось б 37 років. На жаль, це вже другий день народження, який його друзі і рідні відзначатимуть без нього…


Друг Ігоря, режисер його продакшн-студії «Роги і Копита Продакшн» Іван Ясній, розповів газеті «Місто», що 3 лютого всі близькі люди Ігоря зберуться в Протасовому яру – місці, де він дуже любив відпочивати. «Ми беремо лижі, гітари і святкуємо його день народження. Навіть не здається, що вже стільки часу минуло. Завжди є відчуття, що Пелих з нами. Він мав унікальну здатність поєднувати людей, жити легко і просто. На пам’ять про цю унікальну людину ми хочемо встановити пам’ятний знак у Тернополі. Але це буде не стандартна дошка, а своєрідний телевізор, вмонтований в стіну. Натиснувши на кнопку, перехожі зможуть переглянути найцікавіші моменти з життя Пелиха. Ще один пам’ятний знак спорудимо на одній з карпатських гір, з якої відкривається чудовий краєвид.

Діти Ігоря Пелиха дуже сумують за батьком. Олександра продовжує виховувати їх в українському дусі. Син Іван ходить на бойовий гопак. Соломія і Устина займаються в фольклорних колективах. На могилі Ігоря вони посадили ялинку, спеціально привезену з Тернопільщини. На різдвяні свята прикрасили її, на Свят-вечір принесли кутю».

Адріана Макаренко, За Збручем