Уже традиційно, 8 січня, у Малій Іловиці Шумського району, вшановують великого подвижника свого краю преподобного Амфілохія Почаївського. У його рідному, на тому місце де заповідав святий було закладено наріжний камінь, а сьогодні красується прекрасний храм на честь преподобного Амфілохія Почаївського.

Нестор, Михайло Головко8 січня 2016 року, традиційно, високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький звершив Божественну літургію у Свято-Амфілохіївському храмі.

Розділити радість свята прибув багаторічний меценат храму, народний депутат України Михайло Головко.

Зі словами подяки також звернувся і будівничий храму, настоятель храму прот. Андрій Любунь, який подякував Михайлові Головку та решті меценатів та жертводавцям святого храму.

“Святий Амфілохій не боявся переслідувань, злочинної большевицької влади, яка вбивала і знищувала тих, хто прагнув незалежної Української Держави. Він допомагав молодим хлопцям, Нестор, Михайло Головкощо йшли воювати за свою Батьківщину. Величну постать Амфілохія недооцінено сучасниками, тому ми з року в рік вшановуємо його пам’ять і таким чином популяризуємо видатного українця”, – зазначив Михайло Головко.

Михайло Головко запевнив, що буде відвідувати громаду, яка доручила йому представляти її у найвищому законодавчому органі Україні.