Михайло Головко розповів, як звільнити Україну від ярма: “Прихід націоналістів – наш порятунок”

13/07/2018 0
Розмір тексту:

Народний депутат України від фракції ВО «Свобода» Михайло Головко запропонував свій план визволу української держави з «лап» олігархів  на черговому пленарному засіданні, що відбулося 11 липня.

– Соціально-економічний  стан нашої держави показує розграбованість нашої нації. Майже 60 % населення перебуває за межею бідності. Те, що українці не бачать перспективи та майбутнього в Україні, особливо, наша молодь, яка масово виїжджає за кордон, свідчить про антидержавність та антинаціональність політики нашого Уряду. На жаль, Україна втрачає свої конкурентні переваги, адже у нас не захищений енергоринок. Відтак, енергоресурси є необґрунтовано високими, ціни «зашкалюють» порівняно з платами наших сусідів. Наприклад, Польща, Румунія, Угорщина – собівартість їхнього газу приблизно для їхньої економіки становить 200 доларів, в Білорусії – 160, США – 150, а в нас – 310. Проте з осені хочуть знову підняти аж до 430 доларів (11 тис. грн за тисячу кубів), – запевняє Михайло Головко.

Також свободівець наголосив на тому, що, незважаючи на те, що наша держава у боргах, місцеві «багачі» продовжують жити як «пиріг в маслі».

 – Піднесення цін для своїх же громадян  – це катастрофа, геноцид, перетворення України на сировинний придаток, знищення нашої промисловості і поштовх до закриття заводів. Коли сусіди будують заводи, то ми, українці чекаємо, щоб поїхати туди на заробітки. Таке враження, що це спеціальний геноцид, який має на меті «зачистити» Україну від українців та продати всі стратегічні підприємства і землю. ВО «Свобода» засуджує такі дії і ми пропонуємо різні законопроекти, один із них – щоб газ продавався для корінного населення за собівартістю, яка сьогодні становить 60 доларів. Однак нас не чують, бо не хочуть ухвалювати «антиолігархічний» пакет законів, який би стимулював економіку, вивив її із тіні та усунув вплив олігархів на нашу державу. Натомість, ми бачимо як зменшується собівартість видобутку природного газу, «УкрГазвидобування» заганяють в борги. Натомість керівники «Нафтогазу» виділили собі космічні премії, у розмірі майже 1,5 мільярда грн. Ще ні долара не повернули згідно рішень Стокгольмських судів, ще ні цента не віддали, зате вже премії роздали. Купують собі броньовані автомобілі. Це злочинці, які свідомо знищують нашу державу. Єдиний спосіб врятувати її – це прихід націоналістів, адже кожна успішна країна має у своєму управлінському складі націоналістів,  які виступають на благо для населення. Уряд, парламент та президент повинні бути націоналістичними, тоді можна буде затвердити цей пакет документів та повернути награбовані гроші з офшорів, – додає нардеп.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...