Верховна Рада виділила 36 мільйонів гривень на зарплати колишнім народним депутатам.

Орест МуцПро це у своєму блозі на “Українській правді” повідомив журналіст Сергій Андрушко.

“За новим кошторисом Верховної Ради на 2013 рік, годуватимуть ще й колишніх депутатів, а чинні зможуть відпочивати безкоштовно у всіх українських санаторіях і отримувати безкоштовне житло”, – розповів він.

Згідно з інформацією, бюджет, затверджений депутатами у четвер ввечері, складає майже 1 млрд. грн.

“Велика частина коштів піде не на забезпечення роботи народних депутатів, а на фінансування їхнього дозвілля та утримання великої кількості колишніх депутатів”, – зазначив Андрушко.

“Новація цього кошторису Верховної Ради – народні депутати зможуть відпочивати безкоштовно не лише у кількох парламентських санаторіях. Тепер вони це зможуть зробити, за словами депутата Пишного не лише в пансіонатах, що належать Верховній Раді, а й в інших коштом українських платників податків”, – додав він.

“Головне питання, яке може турбувати платників податків – навіщо їм платити за відпочинок депутатів в санаторіях. Ще 5,7 млн. грн. виділять депутатам на будівництво житла”, – підкреслив журналіст.

Нагадаємо, за даними руху “Чесно”, колишні нардепи впродовж року після складення повноважень отримують повну суму зарплати – 17 тисяч гривень!

Джерело: УП