В кінці червня відбулися звітно-виборні конференції Бережанської, Теребовлянської, Підгаєцької, Борщівської та Заліщицької районних організацій Партії регіонів.

.

Ми вже розповідали, що в обласній організації Партії регіонів відбуваються непрості внутрішні процеси. Зокрема, за твердженням одного з місцевих тижневиків нардеп Орест Муц поступово втрачає контролює над фракціями в обласній та міській раді. Це пов’язано з посиленням позицій голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна.

Щоправда, як це вплине на внутрішньопартійне життя тернопільських регіоналів сказати важко. Переважна частина депутатів місцевих рад, що балотувалися від Партії регіонів, є позапартійними. Голова організації Орест Муц не поспішає ними поповнювати партійні ряди, кістяк яких складають  особи з близького і родинного оточення нардепа.   Очевидно, завбачливий політик остерігається, що з приходом партійців, які переважно  працюють в органах влади, втратить вплив на ситуацію в партії. Особливо, це небезпечно напередодні обрання делегатів на вересневий партійний з’їзд, де можуть змінити керівництво партії.

Можливо, через це керівник тернопільської парторганізації пішов на зміну керівників в окремих районах. Партійний сайт  ПР стверджує, що нові керівники якнайкращим чином зарекомендували себе в партійній сфері, зокрема, в реалізації заходів з ідеологічної та політичної роботи.

Зокрема, головою Бережанської районної організації Партії регіонів обрали Олесю Кашарабу. Нова очільниця організації працює на посаді директора Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, є  депутат Бережанської міської ради, а до місцевих виборів була приватним підприємцем. Раніше Бережанську райорганізацію очолював теперішній керівник обласних “держстандартів” Максим Федоров. Саме його призначення на посаду наполегливо лобіював Орест Муц.

Головою Теребовлянської районної організації Партії регіонів обрано колишнього представника партії Балоги –  Василя Гудзюка. Попередній голова організації – депутат облради Володимир Васенда, – очевидно, усунутий посади.

У той же час  інший депутат облради Сергій Петренко очолив Заліщицьку районну організацію Партії регіонів. Підгаєцьку районну організацію Партії регіонів очолила заступник голови райради Наталія Кравченко, а  Борщівську – депутат  районної ради від ПР Валентин Антонійчук.  Останній має  згідно відомостей ЦВК лише середню освіту  та є директором ТОВ”Ферум-груп”. Цікаво, що він змінив на партійній посаді фігуранта “корупційної справи  Чепесюка” –  депутата облради Віталія Лисака.