Команда Петра Гоча звернулася до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з проханням пришвидшити підписання угоди між Кабінетом Міністрів України та Тернопільською обласною радою, повідомило Ух-радіо

Згідно з цією угодою, протягом трьох років в область  мало би надійти державних інвестицій на суму 1 мільярд 350 мільйонів гривень. Інвестиції мають надійти для розвитку соціальної сфери та вирішення найбільш нагальних проблем, які є у місті Тернопіль та області.

Все би нічого, ця сума точно області не зашкодить, але дивує час появи цього звернення і його автор.  Що за така мара – “команда Гоча”? Петро Гоч є заступником по партійній лінії Ореста Муца, а зарплату отримує, як заступник Михайла Цимбалюка в ОДА. То де сидить загадкова команда: в партійному офісі чи в білому домі? І яка правова сила такого звернення до уряду? Чи тепер кожен кандидат на голову сільради може писати листи до Азарова, а потім хвалитися сусідам?

Навряд чи голова ОДА дозволив поза своєю спиною друкувати такі прокламації. Значить це Муц, на час виборів, дозволив молодому і перспективному регіоналу потримати партійного “мікрохфона”.