У намісника Києво-Печерської Лаври Павла особливий стиль спілкування з ближніми. Як і належить Божому чоловіку, він проповідує лише добре, а також власним прикладом показує хлистиянське смирення та скромність в побуті. Іронізуємо.

Ось як цей піп з Московського Патріархату прокоментував автора статті про лімузин патріарха Сергія Лещенка

“…якийсь “розумник” сфотографував машину Блаженнішого Митрополита Володимира і зробив із цього “досягнення”. Зрозуміло, що ця людина душевно хвора. Тільки так можна пояснити те, що він сфотографував і написав, докоряючи Митрополитові, чого він не їздить на Опелі. У мене від цього аж затрепетало серце! Людина не розуміє, що такий автомобіль – це не розкіш, а необхідність для пересування, для безпеки Митрополита. Його Блаженству у такому поважному віці треба було б мати ще кращу машину, щоб забезпечити йому спокій за всі заслуги, за те, що він приніс у 1992 році благодатний мир Україні.

А щодо автомобілів, які стали улюбленою темою “майстрів пера” у контексті висвітлення церковного життя, у мене є до них запитання: чому вони не знімають відеотехнікою, яка була на початку століття? Якщо журналісти повернуться до відеокамер двадцятого століття, я поміняю Мерседес на Москвич 1946 року. Чому купують камери закордонні? Покажіть мені здобутки України! Нехай зробить Україна хорошу машину і ми будемо їздити. Якщо мені подарували десять років тому Мерседес, я що повинен від нього відмовлятися?! Я їздив і буду їздити!”.