Не всім вдається стати власником залізного коня. 24-річному жителю Скала-Подільська в цьому плані взагалі не щастить – при спробах вкрасти чужі транспортні засоби він вже тричі потрапляв за ґрати.

Після чергового відбування покарання, повідомляє офіційний сайт УМВС в Тернопільській області, молодик перебивався сезонними заробітками, але чесно працювати не хотілося, тож парубок частенько тинявся по місту без діла. Отак якогось дня запримітив у дворі будинку припаркований скутер. Старі гріхи одразу далися взнаки, бо через якусь мить лиходій вже крутився поблизу транспорту. Вибрав слушну нагоду, «осідлав залізного коня» та помчав з місця злочину. Даремно власник скутера, котрий вибіг з будинку, пробував зупинити злодія – той швидко зник за рогом вулиці.

Потерпілий одразу подався до відділення міліції. Правоохоронці взялися за розслідування. Спритного злодія на викраденому транспортному засобі затримали на території сусідньої області. Шалена поїздка закінчилася у райвідділі міліції. Проти затриманого порушено кримінальну справу.