23-річний житель Тернопільщини заплатив 5 тис. доларів США за місце у багажнику автобуса.

Вчора вночі до пункту пропуску «Шегині» на виїзд до Польщі прибув мікроавтобус «Мерседес». Під час заїзду для проходження контролю прикордонний наряд перевірив кількість осіб, які слідували через державний кордон, про що здійснив відмітку у контрольному талоні. Однак на паспортний контроль прибуло на одну особу менше.

Як з’ясувалося згодом водій мікроавтобуса за грошову винагороду погодився перевезти через кордон чоловіка призовного віку, який не має на те законних підстав. Свої послуги перевізник «оцінив» у 5 тис. доларів США, повідомляють у Державній прикордонній службі.

Для реалізації незаконного трансферу під час проходження контролю 23-річний житель Тернопільщини причаївся у багажному відділені за сидіннями та не надав документи для перевірки. Однак прикордонники все одно його знайшли.

Особу через кордон не пропущено та притягнуто до адмінвідповідальності за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП. Стосовно перевізників оперативні співробітники Львівського прикордонного загону направили повідомлення до Нацполіції, в їх діях вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».