Молоденьку продавчиню торгової ятки убили в Теребовлі ввечері 15 січня. Міліція просить звернути увагу на людей поруч з вами, аби оперативно затримати вбивцю молодої дівчини.

У власному торговому кіоску мешканка Теребовлі виявила труп своєї продавчині, повідомляє “20 хвилин“.

Це трапилось 15 січня ввечері. Жінка одразу повідомила до Теребовлянського райвідділу міліції. Дзвінок правоохоронці зафіксували о 19.20.

Офіційно про обставини загибелі 23-річної дівчини міліція поки не повідомляє, однак цю тему активно обговорюють у соцмережах. Висувають версії, що молоденьке дівча убили через готівку у кіоску, де вона торгувала. За різними версіями, сума коливається від 500 до 2000 грн.

Щодо причин загибелі – версії теж різняться. Одні кажуть, дівчину зарізали, інші – вона померла через черепно-мозкову травму. В міліції повідомили, що саме зараз експерти встановлюють причину смерті теребовлянки.

Тим часом міліція просить допомогти у пошуках підозрюваного у вбивстві продавчині.

Це чоловік, віком близько 25 років, ріст – приблизно 180 см. Худорлявої статури, обличчя худе подовгасте. В момент вбивства на обличчі була щетина. Темні очі і смаглява шкіра. Був одягнений у чорну спортивну шапку, темно-синю коротку спортивну куртку з білою смугою на рукаві. Спортивні штани темно-синього кольору. Міг пересуватись на таксі як пасажир. Хто володіє будь-якою інформацією, звертатись в Теребовлі за номером тебефону: (03551) 2-11-76 або в будь-який відділ міліції – 102.

Додамо, що це вже третє вбивство в області від початку року. Нагадаємо, попередні два були скоєні на побутовому грунті і напідпитку. Вбивства розкриті, підозрювані затримані.

У 2014 році в області було скоєно 21 вбивство. Всі на побутовому грунті. Всі розкриті.