молодь молилася на вервиці5 березня молодь Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ на знак солідарності спільно молилася вервицю у Катедральному соборі Тернополя та у кожній парафії зокрема.

Комісія у справах молоді задіяла місцевий канал TV-4, який проводив пряму трансляцію молитовного дійства з собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. Це дозволило об’єднати у спільній молитві усі деканати єпархії.

Десятки вервиці молилися люди з особливими потребами зі спільноти «Віра та світло», представники духовенства та монаших згромаджень, молодь та студенти-іноземці, молоді християнські родини, представники влади та еліти. Духовні розважання читали члени ТУСК «Обнова», духовним співом провадили молодіжний хор парафії святого великомученика Юрія з села Гаї за Рудою (Залозецький деканат) та хорова студія «Дзвін» парафії святих Володимира і Ольги (Тернопіль).

На завершення голова комісії у справах молоді отець Орест Павліський усім щиро дякував за спільну молитву. «Ми сьогодні були солідарними у молитві, що об’єднало людські серця з усіх куточків нашої єпархії. Шукаймо у нашому житті єдності з Ісусом Христом, який, покірно прийнявши терпіння свого хресного шляху, відкрив нам правдиву дорогу до єдності із Небесним Отцем», – наголосив священик, повідомляє сайт УГКЦ