Один з перших наказів на посаді міського голови Сергій Надал присвятив фестивалю Джаз-Без.

Звичайно дуже добре, що новий мер розуміється на елітній музиці, але виборці очікували від нього трохи інших речей. Мова йде про наведення ладу в комунальній сфері, а точніше порядку з прибиранням вулиць, а ще точніше ЩОБ ЇХ ПРИБИРАЛИ ВІД СНІГУ!

Коли перед виборами сотні активістів “Свободи” відмивали під’їзди житлових будинків на БАМі від матюків та малюнків – у мешканців зажевріла надія, що влада і після виборів пильнуватиме за порядком в місті. Де там! Поділивши посади і попризначавши “молоду команду” у виконком, чиновники на чолі з Сергієм Надалом начисто забули глянути у календар. А зима прийшла цього року точно за розпорядком. Браві реляції комунальників, що у них все готово до непогоди, виявилися звичайними побрехеньками. Вчора ввечері, коли місто почало засипати снігом, у чиновників була нагода організувати розчистку вулиць, щоб на ранок мати відносно придатні до використання автошляхи. Натомість, снігозбиральна техніка з’явилася, коли сніг уже утрамбували автомобілі. Від ранку в місті трепилися кілька ДТП через неприбрані та слизькі дороги. Про стан тротуарів та дворів годі і казати. У деяких місцях на Дружбі, Східному та БАМі двірники з лопатами з’явилися аж після 10-ї години ранку!

Зате джазовий фестиваль пройде гладко. Ось наказ №7 “Про затвердження складу організаційного комітету з підготовки та проведення ІХ Міжнародного джазового фестивалю “Jazz–bez”

З метою належної підготовки та проведення ІХ Міжнародного джазового фестивалю “Jazz–bez” 6-8, 12 грудня 2010 р. в м. Тернополі:

  1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення ІХ Міжнародного джазового фестивалю “Jazz–bez”, згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Л.О.Бицюру.

Синоптики, тим часом, передають на вихідні нові снігопади.

Андрій Мальований, “За Збручем”