25 лютого у тернопільському Палаці культури «Березіль» ім. Леся Курбаса, замість широко проанонсованої «урочистої» і «бомбічеської» академії з нагоди роковин Віктора Януковича, відбудеться ювілейний вечір до 140-річчя Лесі Українки.

Про відмову міської влади у проведенні акції, спрямованої на викриття недоліків у роботі команди Януковича, заявили ініціатори проведення академії із координаційної ради громадських організацій Тернопільщини «Українська справа». Як розповів із лідерів «Української справи», депутат Тернопільської міської ради Олег Вітвіцький, 17 лютого представники «Української справи» передали звернення на ім’я Тернопільського міського голови Сергія Надала, в якому просили надати зал «Березолю» для проведення академії. Заперечень щодо проведення заходу  отримано не було. І лише увечері 23 лютого керівництво міської ради повідомило, що там відбуватиметься інша імпреза – вечір, приурочений ювілею Лесі Українки.

–         Ми бачимо лише позитив у тому, що Тернопіль вшановуватиме генія Лесю Українку з найвищої сцени області і цей крок, як виглядає, стимулювала саме «Українська справа». Прикро лише те, що підготовку до вечора, за нашою інформацією, почали лише вчора, а до того часу навіть сценарію не було розроблено. Ще більш прикро, що на офіційному сайті Тернопільської міської ради час цього заходу дотепер зазначено як «25.02 о 13.00» та проводитись він повинен бібліотеці для дітей», – зауважив Олег Вітвіцький

За словами представників «Української справи», вони не добиватимуться права провести «урочисту» академію через суд чи в якийсь інший спосіб. Резонанс від відмови у її проведенні в «Березолі» вже сам по собі набрав «бомбічеського» ефекту.

Прес-служба “Свободи” заявила, що це брехня і провокація