Міська рада Тернополя, яка мала організувати приміщення для засідання дільничних виборчих комісій, не впускає членів ДВК. А сьогодні, 11 жовтня до 24 год. усі ДВК повинні провести свої перші засідання. Питання: де їм це робити?

Виборчу комісію, яка мала би зібратися в приміщенні школи №3, «зустріли» зачинені двері та слова сторожа навчального закладу «Приходьте завтра», розповідають у міській ТВК. А от у ДЮСШ на вул. Острозького черговий сказав членам тамтешньої ДВК не лише прийти у понеділок, а й що викличе міліцію, якщо вони таки спробують увійти всередину. Кураторів від міськради, які відповідають за організацію роботи комісій, сьогодні на роботі не виявилося.

Чи свідомо міська рада Тернополя порушує закон, не даючи ДВК провести засідання? Нагадаємо, це вже не вперше протягом цієї виборчої кампанії тернопільська «Свобода», яка сьогодні має більшість і в мерії, діє протизаконно. Близько тижня тому свободівці змушували членів районної ТВК голосувати за нелегально зареєстрованих кандидатів від своєї партії.