28 жовтня відбулася робоча нарада з підготовки до проведення виборів до міської ради та міського голови під головуванням заступника міського голови з соціальних питань Романа Легкого.

Участь в нараді взяли заступники міського голови, керівники комунальних служб, правоохоронних органів, профільних структурних підрозділів міської ради.

За словами Романа Легкого, усі виборчі дільниці м. Тернополя практично готові до організації та проведення виборів.

Зі свого боку, представники управлінь охорони здоров’я, транспорту та зв’язку, житлово-комунального господарства та екології, надзвичайних ситуацій доповіли про готовність забезпечувати відповідні потреби дільниць та населення загалом у день голосування. Зокрема, начальник управління транспорту та зв’язку Степан Фронц зазначив, що, з метою створення сприятливих умов мешканцям, 31 жовтня громадський транспорт працюватиме за графіком робочих, а не вихідних днів. До того ж, у мікрорайонах «Кутківці» і «Пронятин» функціонуватимуть спеціальні рейси.

У день виборів чергуватимуть відповідальні працівники усіх ЖЕКів, які надаватимуть дільничним виборчим комісіям необхідну допомогу. Аналогічно, у посиленому режимі працюватимуть медична, протипожежна, міліцейська служби, для яких проведено відповідний інструктаж.

Щодо підготовки виборчих списків, то, за словами керівника відділу ведення Державного реєстру виборців Віктора Пульки, працівники даного структурного підрозділу уже передали уточнені списки територіальній виборчій комісії і тепер працюють у режимі надання консультацій дільничним виборчим комісіям та безпосередньо мешканцям. Відтак, у ці останні дні перед голосуванням громадяни можуть бути включеними у списки виборців лише за рішенням суду.

Нагадаємо, у Тернополі 85 дільниць прийматимуть виборців у день голосування до місцевих рад. За кожною дільницею закріплений відповідальний працівник міської ради, який координує їх матеріально-технічне забезпечення. До того ж, на виконання доручення міського голови Романа Заставного, усі заступники міського голови безпосередньо побували на виборчих дільницях та перевірили стан їх готовності до виборів, пише сайт міськради