Однією з найгучніших справ з початку року стало пограбування під час різдвяних свят помешкання тернопільського бізнесмена та депутата міськради Михайла Ратушняка. Слідство ведеться і по сьогодні – злочинців знайти так і не вдалось. Проте міліція вже вийшла на слід грабіжників, – повідомляє ІНТБ.

– Ми проаналізували – аналогічним шляхом і методом на території Тернопільської області скоєно 19 крадіжок, – розповів начальник УМВСУ в області Віктор Сак.

Нещодавно міліціонери розкрили низку квартирних крадіжок. Віктор Сак каже, що правоохоронці спочатку пов’язували причетність грабіжників і до справи Ратушняка. Але, як виявилось, це інше угрупування – два грузини, росіянин та місцевий мешканець. Квартири підшуковував тернополянин, а інші обкрадали помешкання і збували золото в одній із сусідніх областей. Підприємець скуповував у них крадене, а потім вироби переплавляв. На сьогодні вже розкрито 8 квартирних крадіжок, які були скоєні цією групою.

Ще одна гучна справа – це чутки про маніяка, що ріже людей на «Новому Світі». Злочинець уже напав на одну дівчину, і була спроба нападу, за чутками, і на жінку в тому ж районі.

– Є такий факт, порушена кримінальна справа. Ця потерпіла знаходиться в лікарні. Ми відпрацьовуємо цей злочин. На сьогоднішній день встановлюємо свідків та очевидців. Поки що провели поквартирний обхід. Тримаємо групи, де хто в цей момент виходив. Знайшли деяких свідків, очевидців, які на хоч що-небудь нам відкрили очі, – зазначив Віктор Сак.

Сьогодні міліція розшукує зловмисника. Вже знають його прикмети.