У жовтні працівники тернопільської міліції проводять планові відпрацювання населених пунктів зі складною обстановкою. Метою таких заходів є профілактика злочинності, виявлення осіб схильних до протиправної поведінки та оперативне розкриття злочинів та правопорушень.
Днями відбулося відпрацювання населених пунктів Бережанського району. До оперативних заходів залучено дільничних інспекторів, працівників кримінальної міліції у справах дітей, відділу боротьби з економічною злочинністю, дозвільної системи та інспекторів ДАІ.
Протягом двох днів правоохоронці відвідали понад тисячу помешкань громадян, у тому числі раніше судимих та таких, що знаходяться під адміннаглядом. Міліціонери перевірили необхідні документи у власників зброї, та місця її зберігання, провели профілактичні бесіди.
У результаті роботи працівники міліції склали 113 протоколів про адміністративні правопорушення, виявили факти незаконного заняття підприємницькою діяльністю, розтрати бюджетних коштів та службові підроблення, розкрили крадіжку скоєну неповнолітнім. Вилучено 6 одиниць зброї.
За порушення правил дорожнього руху інспектори ДАІ склали понад 90 протоколів.
Подібні профілактичні заходи триватимуть і в інших районах області.