Прокуратура Підгаєцького району відреагувала на порушення прав громадян при притягненні їх районним відділом міліції до адміністративної відповідальності. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

міліціяПрокурорською перевіркою встановлено, що районний відділ внутрішніх справ допустив порушення вимог законодавства при здійсненні провадження у справах про адміністративні правопорушення.

Для прикладу, під час провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.178 КУпАП, в частині появи особи в громадському місці у п’яному виді, працівники міліції склали протокол про адміністративне правопорушення та винесли постанову у зазначеній справі без посилання на відповідні докази (пояснення свідків, громадян, які перебували в час та у місці вчинення особою правопорушення, результати медичного огляду на стан сп’яніння тощо).

З врахуванням наведеного, прокуратура району внесла керівнику районного відділу внутрішніх справ документ прокурорського реагування. За результатами його розгляду до відповідальності притягнуто 2 посадові особи районного відділу міліції та скасовано 3 постанови за справами про адміністративні правопорушення, в результаті чого поновлено права 3 громадян.