Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Тернопільській області припинили діяльність організованої злочинної групи, учасники якої займались контрабандним перевезенням та подальшим збутом наркотичних засобів.

Організував канал постачання 39-річний мешканець Тернопільщини. Разом з ним постачанням наркотиків займалися ще 3 особи.

Встановлено, що у 2009 році наркоділки організували та налагодили канал контрабандного ввезення з Польщі на територію України небезпечних наркотиків. Через митний кордон нашої держави зловмисники перевозили опій та амфетамін і потім розповсюджували їх на території Дніпропетровської та Сумської областей.

З метою припинення контрабандного надходження наркотичних засобів та подальшого його розповсюдження оперативники УБОЗ розробили план-схему та втілили її в життя, всі учасники ОЗГ були затримані.

Під час обшуку у фігурантів було виявлено та вилучено 140 мл концентрованого опію загальною масою в перерахунку на суху речовину 62 г. Така кількість «наркоти» за цінами «чорного ринку» коштує понад 100 тис. грн.

Відносно «бізнесменів» слідчим відділом УБОЗ УМВС порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

Наразі проводять заходи щодо причетності затриманих до інших аналогічних злочинів, пише ZiK