Проводити напередодні Дня міліції огляд-конкурс аматорського мистецтва колективів служб і підрозділів органів внутрішніх справ стало доброю традицією, яка допомагає виявляти яскраві таланти серед правоохоронців та їхніх родин.

Цьогорічний творчий захід ювілейний – п’ятнадцятий. Як розповідають тернопільські міліціонери, завоювати сцену, а також скористатися можливістю вийти у фінал і взяти участь у святковому концерті до Дня міліції, до обласного управління міліції з’їхалися творчі колективи, виконавці з міськрайвідділів органів внутрішніх справ та підрозділів управління.

До слова, на одному з таких конкурсів народилася пісня «Марш тернопільської міліції». Саме нею відкрили цьогорічний огляд. Відтак, один за одним свої таланти демонстрували аматори з міськрайвідділів. Підсумовуючи результати творчих змагань, було відзначено ті райвідділи, які дбають не лише про професіональне зростання співробітників, а й не забувають про прекрасне, духовне – підтримують «вогник аматорства», повідомляє Ух-радіо