До Різдва правоохоронці Бучацького райвідділу внутрішніх справ , що у Тернопільській області, зібралися на урочисте посвячення фігури Пречистої Діви Марії, яку встановили на першому поверсі адмінбудинку.

Під час ремонту будівлі райвідділу, реконструюючи стару обшивку стін, майстри натрапили на приховану нішу. Враховуючи, що будинок, де зараз розташований райвідділ міліції, зведений ще за часів Австро – Угорщини, виникло припущення, що в минулому там, за давнім звичаєм, було облаштовано капличку. За згодою особового складу керівництво райвідділу вирішило відновити святиню.

Урочистий обряд освячення здійснив ігумен – настоятель монастиря отців Василіан отець Макарій. На цьому важливому для кожного християнина духовному заході був присутній весь особовий склад райвідділу. Священик виголосив проповідь, в якій підкреслив необхідність заступництва Діви Марії для кожного з працівників міліції та їх родин: «Пречиста Діва – це оберіг від усіх злих помислів та вчинків, а тому її заступництво необхідне кожній людині».

Після зворушливої проповіді отець Макарій подарував правоохоронцям образки Богородиці та книгу «Наслідування Христа», яка, за його словами, є чи не найбільш читаною книгою після Святого Письма впродовж багатьох століть.

До слова, подібної святині немає в жодному з райвідділів міліції області, а тому ця подія може стати яскравим прикладом для наслідування, а головне, наверненням до духовності, повідомляє сайт УМВС.