В обласному управлінні внутрішніх справ відбувся чемпіонат УМВСУ в Тернопільській області з армрестлінгу. За право називатися найсильнішими у боротьбі на руках змагалися силачі з міліцейських підрозділів Тернопільщини.

Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю управління МВСУ в області.

У командному заліку абсолютну першість виборола команда Тернопільського міськвідділу, друге місце посіли гусятинські міліціонери, третє – співробітники Заліщицького райвідділу внутрішніх справ.

В особистому заліку у ваговій категорії до 80 кілограмів золото здобув Іван Процишин (Гусятинський РВ), срібло отримав Петро Костюк (Збаразький РВ), а бронзову нагороду здобув Іван Олійник (Шумський РВ).

У ваговій категорії до 90 кілограмів переможцем став Михайло Гончарик з Тернопільського міськвідділу, другу сходинку посів працівник тернопільського ВДАІ Володимир Дзюба, третє призове місце виборов Олег Пилипів з Бережанського райвідділу внутрішніх справ.

А у ваговій категорій понад 90 кілограмів призові місця здобули Андрій Фірман (Тернопільський МВ), Михайло Чорнобай (Борщівський РВ) та Андрій Бартошинський (Збаразький РВ).

Усіх переможців нагороджено кубками, медалями та почесними грамотами.