У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулася зустріч іноземних студентів з правоохоронцями.

Працівники міліцейських служб обговорювали питання, які найбільше турбують іноземців, що перебувають у Тернополі.
Роз’яснюючи гостям Тернопільщини вимоги чинного міграційного законодавства, міліціонери окремо зупинилися на питаннях реєстрації, видачі посвідок на проживання та облік іноземних громадян, розповіли про адміністративну відповідальність за перебування в державі з простроченою реєстрацією, а також недотримання встановленого порядку пересування і зміни місця проживання.
Найбільше цікавило присутніх оформлення документів, необхідних для забезпечення законного перебування в Україні. Студенти розповіли про проблеми, з якими стикаються при оформленні продовження терміну перебування в Україні.

Управління паспортної служби області в свою чергу зобов’язалося посприяти у вирішенні багатьох питань щодо оформлення необхідних документів.
Міліціонери та студенти активно обговорили питання щодо забезпечення правопорядку та попередження скоєння злочинів, дотримання українських законів та створення умов безпечного перебування представників іноземних держав в Україні, пише сайт УМВС