Вихованців Заліщицької обласної комунальної спеціальної школи-інтернату запросили в гостину до себе працівники обласного управління внутрішніх справ.

Заклад, що розташований у мальовничому райцентрі Тернопільської області, опікується дітьми з вадами фізичного або розумового розвитку. В школі-інтернаті створені всі необхідні умови для успішної професійно-трудової підготовки учнів. Вихованці мають змогу працювати в швейній і столярній майстернях, у навчальній теплиці. На даний час школа нараховує більше ста учнів, серед них діти-сироти, а також з малозабезпечених сімей. Школярі активно залучені до навчально-виховного процесу, є постійними учасниками культурно-масових виховних заходів, демонструючи свої таланти на обласних та всеукраїнських змаганнях. А працівники тернопільської міліції стараються забезпечити вихованців такою необхідною у наш час допомогою: канцелярськими товарами, підручниками та побутовою технікою. Діти завжди радо зустрічають гостей у погонах на порозі школи. Цього разу школярів гостинно приймала обласна міліція.

Шістнадцятеро дітей-сиріт, що навчаються у 9 класі школи-інтернату, вперше переступили поріг обласного управління внутрішніх справ. Знайомство юних гостей з діяльністю міліції розпочалося у стінах музею обласного управління. Школярі з захопленням розглядали експонати зі зброєю, радіотехнікою, слухали цікаві розповіді про перші кроки заснування правоохоронних підрозділів на Тернопільщині, розглядали старі фронтові фотографії ветеранів, торкалися форми першого генерала Тернопільщини. Особливу увагу привернули фото кінологів та беркутівців. Дітей зацікавила робота спецпідрозділу та особливості дресирування службових собак. Далі хлопчаки та дівчата відвідали спортзал, де тренуються працівники міліції. Дітлахи мали змогу оцінити прийоми різних бойових мистецтв, котрі їм продемонстрували правоохоронці. А вихованці, у свою чергу, розпитували про різні способи самозахисту. Та найбільше захоплення викликало у школярів відвідування тиру. Там міліціонери продемонстрували підшефним різні види зброї, діти радо приміряли на собі спецзасоби – бронезахисні жилети та каски. А наостанок школярі відвідали обласний краєзнавчий музей, де ознайомилися з історією нашого краю.

Повертаючись додому, діти забрали з собою лише приємні спогади, а дехто з школярів серйозно задумався поповнити в майбутньому лави правоохоронців.

До слова, тернопільські правоохоронці опікуються більш як двадцятьма інтернатами та сиротинцями Тернопільщини. Про дітей міліціонери пам’ятають завжди, прагнуть допомагати їм не тільки у свята, а й жити їхніми щоденними буденними турботами. Правоохоронці стараються якнайчастіше бути разом зі своїми підшефними, аби словом і ділом виразити свою любов та підтримку тим, хто її так потребує, повідомляє сайт УМВС