Розкривати злочини мілціонерам Чортківщини на Тернопільщині допомагає чотирилапий міліціонер.

Німецька вівчарка на ім’я Джек прибув на службу у райвідділ лише декілька місяць тому, але вже встиг проявити усі свої здібності. Разом з молодшим інспектором-кінологом Миколою Крайником чотирилапий охоронець допоміг розкрити крадіжку у селі Біла Чортківського району.

Ввечері, коли будинок пустував, непроханий гість, вибивши шибку, забрався до помешкання . Злодій спокусився на добротні речі господарів, а власну куртку залишив на місці злочину.

До пошуків злодія вирішили залучити собаку. Незважаючи на сильний дощ, що практично змив всі сліди, Джек вміло взяв слід і вже через декілька хвилин привів правоохоронців до помешкання зловмисника. Ним виявився раніше судимий житель села. Лиходій спокійнісінько спав вдома, навіть не підозрюючи, що його викриють.

Вівчарка Джек та кінолог Ігор Крайник – нерозлучні друзі, адже, як запевняє молодший інпектор, свого помічника він обрав серед інших собак чи не з першого погляду. І не помилився. Дружній тандем собаки та правоохоронця співпрацює на відмінно.

До слова, Джек вже вдруге допомагає міліціонерам розкрити злочин, повідомляє ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області.