На Тернопільщині поступово холоднішатиме. За прогнозами обласного гідрометеоцентру, середньодобова температура повітря дещо знизиться упродовж доби. А наприкінці тижня в області можливі нічні заморозки.

До десятого листопада на Тернопільщині передбачають відносно теплу погоду. Температурні показники хоч і різко змінюватимуться, проте нижче нуля не опускатимуться, – запевняють метеорологи. А от у другій декаді листопада обіцяють морози.

«Упродовж доби на Тернопільщині передбачається відносно тепла погода. По всій території регіону спостерігатиметься мінлива хмарність без істотних опадів. Вночі та вранці – місцями туман. Вітер південно-східний 5 – 10 метрів за секунду, часом пориви вітру. Сьомого листопада нічні температурні показники знижуватимуться до чотирьох градусів тепла, вдень підвищуватимуться до шістнадцяти градусів вище нуля. Вже восьмого листопада спостерігатимуться дещо нижчі температурні показники», – повідомляє обласний гідрометеоцентр.

За попередніми прогнозами метеорологів, сильні холоди у листопаді не передбачаються. Можливі невеликі нічні заморозки, а вдень спостерігатимуться плюсові температурні показники.

Софія Романська