Штормове попередження оголосили на Тернопільщині.

За прогнозами Укргідрометеоцентру, у краї спостерігатиметься сильний вітер 15 – 20 метрів за секунду, а на дорогах утворюватиметься ожеледиця. Такі погодні умови ускладнюватимуть ситуацію на автошляхах.

Несприятливій погоді на Тернопільщині сприяє циклон, який наразі лютує в західному регіоні. Відтак у краї посилюватиметься холоднеча.

«Один циклон нас залишає, наступний готується прийти в гості. У західному регіоні зберігатиметься складна погода. Місцями невеликі опади чи просто хмарно – це буде в західних областях. Вирушаючи завтра в дорогу, сто разів перевірте, чи є у вас все необхідне в автомобілі. Температура повітря в середу скосить очі на всі боки. На Заході вдень очікується -1 -3 градуси. Зміна погоди, навіть якщо вона не торкається вашої території, торкається вашої голови та судин. Бо масштаб циклону – значний і впливовий. Тому не лякайтеся фізичного дискомфорту, циклони люблять закрутити голови – прийдуть і підуть», – зазначає синоптик Наталка Діденко.

Отже, складні погодні умови можуть негативно впливати на самопочуття. Відтак жителям краю радять у цей період тепло одягатися, добре харчуватися та подбати по повноцінний сон.