Мешканці Тернопільщини перерахували на військо понад 170 мільйонів гривень

12/10/2018 0
Розмір тексту:

Внесок платників податків Тернопільської області до держбюджету у вигляді військового збору з початку року склав 170,4 млн грн.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, це на 35 млн грн або на 25,8% більше, ніж торік.

Нагадаємо, що «патріотичний» збір – це внесок кожного офіційно працюючого українця на підтримку та реформу Збройних сил нашої держави. Зокрема, військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Ставка військового збору складає 1,5% вiд об’єкту оподаткування. Але варто зауважити, що українська армія матиме стабільні кошти для вирішення нагальних питань лише завдяки легальній праці. Тож в ДФС Тернопільщини звертаються до роботодавців не допускати фактів «тіньової» зайнятості, адже не задекларована належним чином праця позбавляє соціальних гарантій найманих працівників, знижує доходи державного бюджету, а відтак і можливість зміцнення обороноздатності країни.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Тернопільській області

  • Теги:
загрузка...

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...