Останні теплі вихідні передбачають на Тернопільщині. Упродовж суботи і неділі стовпчики термометрів вдень перевищуватимуть двадцятиградусну позначку, а от вночі буде значно холодніше – близько п’яти градусів тепла.

Завдяки впливу антициклону, вихідними зберігатиметься порівняно тепла осіння погода, – розповідає синоптик Наталка Діденко. А з наступного тижня різко похолоднішає.

«Неймовірна тяга до об’єднання циклонів та антициклонів часом захоплює. Зараз у нас така ситуація: циклон Vlad поблизу Італії та циклон Wilhelm над північним заходом Європи обнялися, закрутили в прилеглих країнах негоду, відсікли та ізолювали антициклональну смугу. В результаті утворилися антициклон Maja над Португалією і антициклон Nicola над Україною, які визначатиму погоду суху та маловітряну. А вже завтра ці антициклони відіпхнуть циклони відповідно південніше та північніше, вхопляться за руки і знову над континентальною Європою запанує смуга підвищеного атмосферного тиску. Тобто, скрізь буде сухо та маловітряно. Включно з Україною. 25-го жовтня у більшості наших областей – без опадів, тумани, вітер південний, слабкий. Температура повітря найближчої ночі +5+11 градусів, вдень +14+19 градусів, на Заході +16+22 градуси. Цього тижня погода суттєво не зміниться. Найближчі вихідні обіцяють бути останніми теплими вихідними у жовтнево-листопадовій перспективі, тому використайте це знання для практичної насолоди та користі».    

Софія Романська