Контрабанду наркотиків на суму понад 100 тис. грн. намагалося збути в Україні злочинне угруповання. Його керівником виявився безробітний 39-річний житель Тернопільщини. Закон передбачає злочинцям покаранння до восьми років позбавлення волі, повідомляє «20 хвилин».

Так, у 2009 році злочинне угруповання налагодило канал контрабандного ввезення з Польщі на Україну наркотиків. Її учасниками були 41-річний чоловік та дві раніше судимі жінки.

– Через митний кордон нашої держави зловмисники перевозили опій та амфетамін. Наркотичні засоби вони розповсюджували на території Дніпропетровської та Сумської областей, – повідомили у прес-службі ГУБОЗ МВС України.

Аби викрити злочинне угруповання працівники УБОЗ в Тернопільській області розробили план-схему. Відтак, правоохоронцям вдалося затримати наркоділків.

Під час обшуку у виявили та вилучили 140 мл концентрованого опію, що становить 62 грами, – як зазначили у прес-службі ГУБОЗ МВС України. Така кількість наркотичних засобів по цінам «чорного ринка» коштує понад 100 тис. грн.

Проти зловмисників порушили кримінальну справу за ч.1 ст. 307 КК України. Ця норма закону передбачає покарання за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Учасникам злочинного угруповання світить до 8 років позбавлення волі.

Наразі ще триває слідство щодо причетності затриманих до інших аналогічних злочинів.