Провести капітальний ремонт дорожнього покриття в місцях концентрації ДТП рекомендували учасники засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху в області тернопільському міськивконкому.
Також, в прес-службі облдержадміністрації cказали,  що  доручи ли провести реконструкцію світлофорів з врахуванням смуг для лівого повороту, забезпечити безперебійне  зовнішнє освітлення, замінити дорожні знаки на такі, які мають світловідбивну поверхню.
До обласної ради звернулися, щоби внести змін до обласного бюджету на 2010 рік для виділення коштів на освітлення доріг в населених пунктах та біля пішохідних переходів.
Тернопільській ж дирекції залізничних перевезень запропоновано встановити пристрої для фіксації порушень Правил дорожнього руху на залізничних переїздах із великою інтенсивністю руху рекомендовано та вирішити питання щодо закриття 5-х малодіяльних залізничних переїздів. А ще для покращення безпеки дорожнього руху та умов проїзду через залізничні переїзди включити до плану робіт Чортківської та Тернопільської дистанцій колій заміну переїзних настилів на настили покращеної конструкції на переїздах км 22+300 дільниці Дубно-Кременець (межа Рівненської і Тернопільської областей), км 12+921 дільниці Біла Чортківська-Заліщики (с. Нагірянка Чортківського району) та км 89+807 дільниці Тернопіль-Ланівці.
Окрім цього, службі автомобільних доріг у Тернопільській області, Тернопільській дирекції залізничних перевезень, райдержадміністраціям, Тернопільській міській раді доручено привести у відповідність до норм і стандартів автомобільні дороги, вулиці та автобусні зупинки.