У понеділок, 14 березня відбудеться засідання тернопільського прес-клубу на тему «Збараж – без бюджету. Протистояння міського голови та депутатів триває».

На засіданні прес-клубу йтиметься про причини висловлення недовіри міському голові Збаража та процес оскарження цього рішення в судових інстанціях. Депутати міськради висловлять свою  точку зору  щодо блокади діяльності секретаря та депутатів Збаразької міської ради, з яких причин проголосований депутатами бюджет міста не підписує міський голова і які можливі наслідки  таких подій, у тому числі про небезпеку відключення усіх комунальних установ міста від електропостачання, зриву відзначення 800-річчя міста та про бездіяльність правоохоронних органів.

Як повідомили у прес-клубі, у засіданні візьмуть участь секретар Збаразької міської ради Оксана Пелех, депутати міськради Юрій Наумович та Валерій Домбик, депутати обласної ради від ВО «Свобода» Наталя Мандзюк та Михайло Тимошик.

Зазначимо, що ці особи перебувають в опозиції до міського голови Збаража Михайла Бочарова, котрий балотувався від Партії регіонів.

Нагадаємо, нещодавно у Збаражі розгорівся черговий скандал. Партія регіонів заявила про напад місцевих депутатів від ВО «Свобода» на Бочарова. У свою чергу свободівці стверджують, що саме Бочаров почав завдавати тілесних ушкоджень представнику їхньої партії.