Роботу Тернопільської обласної ради Президент України порівняв зі злочинною бездіяльностю. Про це розповіда мер містечка Скалат Наталія Станьковська в ефірі телеканалу “Рада”.

Свобода“Громади не можуть ставати жертвами політичних розборок” – заявив глава держави Петро Порошенко на зустрічі з представниками територіальних громад, де обговорювалися конституційні зміни щодо децентралізації.

“Обласна рада не може перешкоджати громаді визначати власну долю. Це не її справа. Це не її мають бути повноваження”. Так прокоментував Президент блокування депутатів Тернопільської обласної ради процесу децентралізації, про яке повідомила міський голова Скалата Наталія Станьковська.

“Ми дістали моцно по морді від нашої обласної ради” – заявила мер Скалата, що на Тернопільщині, Наталія Станьковська. У Скалатську територільну громаду вже сьогодні прагнуть об”єднатися 15 сіл з центром у Скалаті. Міський голова звинуватила у зволіканні реформи депутатів.

“Ми маємо Закон “Про місцеве самоврядування”, наші рішення має право відмінити тільки суд, призупинити тільки суд, а не якась обласна рада, яка б вона “золота” не була”, – резюмувала Станьковська.

Роботу Тернопільської обласної ради Президент України порівняв зі злочинною бездіяльностю.

“Громади не можуть ставати жертвами політичних розборок” – заявив глава держави Петро Порошенко на зустрічі з представниками територіальних громад, де обговорювалися конституційні зміни щодо децентралізації.

“Обласна рада не може перешкоджати громаді визначати власну долю. Це не її справа. Це не її мають бути повноваження”. Так прокоментував Президент блокування депутатів Тернопільськ…

Показати більше…

0:00/8:28