лікарМедицина на Тернопільщині буде однією з кращих в Україні, впевнений керівник галузі. У суботу міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець. відвідав Тернопіль  з робочим візитом

Основною метою його перебування в області було роз’яснення цілей та змісту реалізації соціально-економічних реформ. Розповів він  і про нові реформи, які торкнуться української медицини.

–        Коли у нас в Україні медицина настільки розгалужена, то перше завдання – це є об’єднання. І я прихильник не революційного шляху, а еволюційного. І те, що є в медицині вже добре, то треба тільки підтримати. Ні в якому разі не руйнувати. Наступним пріоритетним напрямком в реформах медицини це є пропозиції до нових принципів фінансування медицини. Ще один напрямок – це екстрена медицина, швидка допомога, – зазначив Ілля Ємець.

Окрім того, як зауважив міністр, поставою Кабміну, йому доручено здійснювати координацію взаємодії між урядовими структурами та Тернопільською областю. Тому Ілля Ємець запевняє, що у нас медицина стане чи не однією з кращих в нашій державі.

–        Якщо я очолюю міністерство охорони здоров’я, то Тернопільщина має бути самою найкращою в медицині і є всі основи. Ми можемо зробити деякий пілотний зразок. Тим більше, що у вас є досвід у медичній сфері, – сказав міністр.

Щоправда на запитання, коли ж відбудуться радикальні зміни у медицині, міністр охорони здоров’я конкретної відповіді не дав. Зауважив лише, що станеться це найближчим часом.

Адріана Макаренко